Domů>Jaké potraviny vás při hubnutí podrží?
Pokud jste se rozhodli shodit přebytečná kila, stojí před vámi nelehký úkol – vybrat takové potraviny, které budou při redukci váhy vhodné a dotáhnout vás k vysněnému cíli. Možná to na první pohled není příliš patrné, ale zdravých a chutných potravin je opravdu hodně. Pojďme si ukázat ty, na které byste při hubnutí rozhodně neměli zapomínat. To, že do jídelníčku člověka, který hubne, neodmyslitelně patří ovoce a zelenina, ví snad každý. Velkým mýtem je, že můžete při hubnutí rychle sníst velké množství ovoce. I při jeho konzumaci je však třeba dodržovat určité množství, jelikož právě ovoce obsahují velké množství cukrů, hodí se spíše do dopoledních pokrmů, k večeru ovoce raději zcela vynechejte. Zeleniny však můžete spořádat opravdu hodně. Vláknina, obsažená v ovoci a zelenině zasytí, sníží apetit a zamezí vstřebávání cukrů a tuků. Rozhodně na ně nezapomínejte. Ve vašem novém jídelníčku by se měly objevit i ryby. Ty by se měly objevit v jídelníčku alespoň jednou týdně. Jejich velkým trumfem je obsah omega 3 nenasycených kysel, které jsou prospěšné pro lidský organismus, mají protizánětlivé účinky, ale také zvyšují efektivitu při redukci tuku! Nesporným faktem také je, že můžete připravit opravdu velké množství variací pokrmů z ryb. Hodí se jak ryby sladkovodní, tak mořské. Velkým tématem jsou také doplňky stravy. V dnešní hektické době mohou právě nejrůznější osvědčené produkty pomoci při redukci tuku, neexistuje však žádná pilulka, která by vám tuk v těle rozpustila, vždy bude potřeba snahy z vaší strany. Existují však nejrůznější proteinové nápoje a tyčinky, díky kterým dodáte do těla potřebné množství bílkovin. Ty mohou také nahradit svačinu ve spěchu. Při nedostatečné konzumaci ovoce a zeleniny můžete doplnit potřebné vitamíny nejrůznějšími tabletami. 

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Levná-jízdní-kola.cz


Sacharidy jsou základní částí v rostlinných i živočišných organismech. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Internetová online lékárna Extra-lékárna.cz, vám přináší léky za zdravé ceny. Kupujte spalovače tuků a carnitin za více než příznivé ceny pouze v eshopu Spalovacetuku-carnitin.cz. Tekutý carnitin, nebo karnitin v kapslích kupujte na Carnitin-karnitin.cz.
BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Nové vlasy za pár minut díky Clip in. Rychlá půjčka může být na Vašem účtu během 15-ti minut.  Web Rychlá půjčka ihned shromažďuje nabídky ověřených firem. Obchod specializující se na hračky pro děti a stolní hry všeho druhu. Kvalitní a levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace