Domů>Zhubnout? Bez pohybu velmi těžce
Možná to některé z vás nepotěší, ale základem úspěchu ztráty přebytečné váhy je nejen kvalitní a vyvážená strava, ale také pohyb. Pohyb pomůže při spalování tuků, při posilování také zamezí nadbytečné ztráty svalů. Pokud si posilováním navíc svaly vybudujete, bude se vám lépe hubnout – platí rovnice čím více svalů, tím snazší hubnutí. Pokud jste však nikdy ke sportu moc netíhli, nikdo po vás nebude chtít, abyste denně desítky kilometrů oběhli, odjezdili na kole či uplavali. Začít můžete jednoduše, půlhodinová procházka rychlejší chůzi dá vašemu tělu příležitost zvyknout si na činnost, na kterou už dávno zapomnělo. Najděte si takový sport, který vás bude bavit a skutečně naplňovat. Jakmile začnete sportovat, zjistíte, že se cítíte mnohem lépe. Je však třeba jít na to pomalu a nic nepřepísknout. Lidé, kteří sportování a pohyb jednoznačně zavrhují, s ním mají nepříjemné zkušenosti právě díky přehodnocení sil. Půlhodinové vyběhnutí velkým tempem může mít za následek okamžitý konec s během, v horším případě i zdravotní problémy. Na pohyb musíte vaše tělo připravit. Nebojte se udělat si plán, je třeba být zapálený, ne však přehodnotit své síly. Ideální je najít v okruhu známých někoho, se kterým budete sportovat společně, budete sdílet vaše úspěchy i neúspěchy, někoho, kdo vás v každé situaci podrží. Je také třeba mít povědomí o tom, co je to pohyb aerobní a anaerobní. Je dobré kombinovat oba typy pohybů. Jednoduše a s nadsázkou lze říci, že aerobní pohyb vám pomůže shodit přebytečná kila, anaerobní vám pomůže se svaly. Na závěr jedno doporučení – neodkládejte pohyb, nebo se k němu nikdy nedostanete. Co nejdříve vyjděte na ulici, vyvenčete psa nebo se jen tak procházejte.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Levná-jízdní-kola.cz


Sacharidy jsou základní částí v rostlinných i živočišných organismech. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Internetová online lékárna Extra-lékárna.cz, vám přináší léky za zdravé ceny. Kupujte spalovače tuků a carnitin za více než příznivé ceny pouze v eshopu Spalovacetuku-carnitin.cz. Tekutý carnitin, nebo karnitin v kapslích kupujte na Carnitin-karnitin.cz.
BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Nové vlasy za pár minut díky Clip in. Rychlá půjčka může být na Vašem účtu během 15-ti minut.  Web Rychlá půjčka ihned shromažďuje nabídky ověřených firem. Obchod specializující se na hračky pro děti a stolní hry všeho druhu. Kvalitní a levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace